Bogdan Rymanowski debiutuje w Polsat News

Polsat News startuje z nową ofertą programową, nową oprawą i nowym studiem.

Bogdan Rymanowski debiutuje na antenie Polsat News jako prowadzący program "Wydarzenia i Opinie". Będzie również  jednym z prowadzących główne wydanie "Wydarzeń" na antenie Polsatu i Polsat News, obok Doroty Gawryluk. Bogdan Rymanowski ostatnio był dziennikarzem TVN24, gdzie prowadził programy "Kawa na ławę" i "Jeden na jeden". Z Grupą TVN był związany 17 lat. Wcześniej pracował m.in. w TVP1 i radiu RMF FM.

Wraz z początkiem października startuje nowa oferta programowa Polsat News.

Kanał ma teraz jasno podzielone pasma. Zaakcentowano: najważniejsze informacje z kraju i ze świata, materiały o tematyce społecznej, publicystykę oraz opinie i komentarze polityków liderów opinii oraz ekspertów na temat bieżących wydarzeń.

Jednym z nowych, codziennych programów na antenie Polsat News będą "Godziny szczytu"(w godz. 16.30-18.00), prowadzone przez Bartosza Kurka i Anną Hałas-Michalską. W programie prezentowane będą najświeższe informacje z kraju i zagranicy, ale również sport i show-biznes, a do studia zapraszani będą goście i eksperci oraz dziennikarze z Muzo.fm. Formuła programu ma być lekka, a komentowane wydarzenia oceniane z dystansu i z przymrużeniem oka. 

Polsat News przygotował także inne pozycje programowe: "W rytmie dnia", "Biznes", "Obraz dnia", "Polityka na ostro", "Przegląd Rzeczpospolitej", "Polsat Doku w Polsat News", "Dzień na świecie" i "Cztery strony prasy".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.