W listopadzie "Vogue" o sztuce

Najnowszy numer z dopiskiem "Art", który redakcja przygotowała z artystką Pauliną Ołowską, ukazuje się z dwiema okładkami do wyboru.

Tematem przewodnim  listopadowego numeru "Vogue" jest sztuka – ukaże się on 10 października jako "Vogue Art", z dwiema okładkami do wyboru. Gościnną redaktorką „Vogue Art” jest  artystka Paulina Ołowska, która razem z redakcją pracowała nad numerem przez ponad pół roku.

Sesja okładkowa także nawiązuje do tematyki sztuki. Zrealizowano ją na włoskiej wyspie Stromboli. Supermodelka Anja Rubik wciela się w postaci Matki Witkacego z instalacji Ołowskiej „The Mother An Unsavoury Play in Two Acts and an Epilogue”, Matki Ziemi i słowiańskiego demona śmierci. W Małopolsce, również według jej pomysłu, odbyła się natomiast sesja z udziałem legendarnej stylistki – Roxane Danset oraz modelki Laury Morgan.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.