PKP Intercity świętuje niepodległość

Po torach jeżdżą biało-czerwone lokomotywy z okolicznościową grafiką, a na profilach społecznościowych PKP Intercity trwa konkurs.

PKP Intercity włącza się w obchody stulecia niepodległości Polski. Po torach jeżdżą biało-czerwone lokomotywy z okolicznościową grafiką, a na profilach społecznościowych PKP Intercity trwa konkurs z nagrodami.

Zadanie w konkursie #swietujemyniepodleglosc polega na wykonaniu zdjęć lub przygotowaniu filmów pokazujących pomysły na świętowanie niepodległości. Prace należy zamieszczać na profilu "PKP Intercity. Pociąg do podróży" na Facebooku lub na Instagramie wraz z hashtagiem #swietujemyniepodleglosc. Do wygrania m.in. kamera sportowa czy bezprzewodowe słuchawki, abonamenty Storytel, abonamenty HBO Go lub Spotify.

Po torach kursuje także 20 lokomotyw ozdobionych okolicznościową, biało-czerwoną grafiką, ukazującą sposoby świętowania niepodległości przez Polaków. Tabor wykorzystywany jest do obsługi połączeń w całej Polsce i za granicą. Dodatkowo 60 EZT-ów, czyli nowoczesnych pociągów zespolonych – Pendolino, Flirt3 oraz PesaDart, zostało udekorowanych naklejkami programu "Niepodległa" - z cyfrowo odświeżonym rękopisem Józefa Piłsudskiego.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.