Joanna Skwarna w kadrze zarządzającej WP Media

Odpowiada za pocztę, WP Pilot i Open FM. Zastąpiła Jerzego Dąbrówkę, który rozstał się z firmą.

W holdingu Wirtualnej Polski Joanna Skwarna objęła stanowisko dyrektor produktów komunikacyjnych, płatnych i reklamowych. Podlegają jej m.in. WP Poczta, Poczta o2, WP Pilot i Open FM. Tym samym Skwarna dołączyła do zespołu zarządzającego WP Media. Zastąpiła Jerzego Dąbrówkę, który z końcem sierpnia odszedł z Wirtualnej Polski.

Skwarna pracę w Wirtualnej Polsce zaczęła w 2013 r. w dziale sprzedaży. Do maja 2017 r. pełniła funkcję kierownika działu agencyjnego. Później przyjęła stanowisko dyrektora rozwoju produktu reklamowego i video online. W grudniu 2017 r. wspólnie z zespołem wprowadzała na rynek ofertę rozliczaną za tzw. viewable impressions, znaną pod hasłem: #PłaćZaWidzialne. Wcześniej swoją karierę rozwijała m.in. w dziale reklamy Edipresse Polska jako key account manager. Z branżą mediową jest związana od 2009 r.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.