Cinema City otwiera się na gamerów

Na wydarzenie Fortnite zapraszają sieć Cinema City i Epic Games.

Przez trzy tygodnie października w wybranych kinach Cinema City odbędą się turnieje Fortnite, gry wprowadzonej na rynek w 2017 r. przez Epic Games. Na uczestników czekają m.in. gadżety Fortnite, roczne karnety do Cinema City, a na zwycięzców specjalnego wydarzenia Fall Skirmish – nagrody pieniężne o łącznej wartości 1 mln zł. 

Cinema City Gaming Days to propozycja dla miłośników gier. W specjalnie przygotowanych strefach kin Cinema City będą czekać profesjonalne stanowiska gamingowe. Przedsięwzięcie startuje 12 października w Cinema City Poznań Plaza. Kolejne spotania odbędą się w Cinema City Łódź Manufaktura (18 października) oraz Cinema City Warszawa Sadyba (25 października). Sponsorem spotkań jest Komputronik.

Fortnite to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Już w miesiąc po premierze w lipcu 2017 roku do rozgrywek w trybie Save the World dołączyło ponad milion użytkowników. Do dzisiaj po wszystkie wersje gry sięgnęło łącznie ponad 125 milionów osób.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.