Renault zaprezentował samochód przyszłości w Warszawie

Stolica Polski jako miejsce sesji prototypu Ez-Ultimo, który ma pokazać jak francuski producent wyobraża sobie przyszłość motoryzacji.

Francuska grupa motoryzacyjna Renault wybrała Warszawę jako lokalizację sesji zdjęciowej i filmowej prototypu samochodu przyszłości o nazwie Ez-Ultimo. To autonomiczny samochód robot. Koncept ma pokazywać jak Renault wyobraża sobie przyszłość komunikacji samochodowej w miastach.

Najnowszy samochód koncepcyjny Renault Ez-Ultimo to autonomiczny, elektryczny, inteligentny i współdzielony pojazd (dostępny na żądanie, na jedną podróż, na godziny lub na dzień). Wnętrze zostało wykończone z użyciem luksusowych materiałów: drewna, marmuru i skóry. Zaprojektował go Yasu Sato.

Na filmie możemy zobaczyć jak przejeżdża on przez Most Świętokrzyski, na zdjęciach widać także inne znane warszawskie miejsca, m.in. ulicę Nowy Świat, okolice Hali Koszyki, Plac Zamkowy, okolice budynku Metropolitan itp.

Maciej Burlikowski 1752 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.