Nowa kampania Rak & Roll

Tym razem fundacja przypomina o konieczności regularnego badania piersi.

Wystartowała najnowsza kampania informacyjna przypominająca kobietom, jak istotne są regularne badania piersi. Fundacja, powołując się na badania (Raport "Badanie piersi”, maj 2017, przygotowany przez firmę Izmałkowa), alarmuje, że Polki nie badają piersi.

W zmianie nastawienia do tego tematu ma pomóc "nowy produkt" – żel dopasowany do każdego kształtu piersi, którego wystarczy użyć raz w roku. W istocie chodzi o zwykły żel do USG. Kampania to także nowy bot o nazwie "BoobLabla” dostępny na Messengerze. Dzięki niemu Polki w prosty sposób będą mogły umówić się na dofinansowane badanie USG piersi w gabinetach w całej Polsce.

Kampania pt. "Coś do nich mam!” porównuje badanie piersi do rytuałów takich jak wizyta u kosmetyczki. 

Kampania odbywa się głównie w internecie, a jej unikatowość ma polegać na nieoczywistej zabawie konwencją. Zainaugurowały ją gwiazdy: Karolina Gilon, Ola Hamkało, Joanna Horodyńska, Joanna Jabłczyńska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Daria Ładocha, Jessica Mercedes, Małgorzata Rozenek-Majdan, Zosia Ślotała, Julia Wieniawa, Barbara Wrońska.

Głównym partnerem akcji jest Avon Kontra Rak Piersi. Kampania została stworzona przez agencję DDB & Tribal przy współpracy z Facebook Creative Shop, Moodage, Big Picture, MessengerFox, Gutenberg Networks, Shootme Visual Artists i studiem Televisor, Warner Music Poland i Kayax.

 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.