Paczkomaty przy Lidlach

Do końca br. liczba automatów InPostu ma wzrosnąć z 4 do 4,5 tys.

InPost, operator sieci automatów paczkowych Paczkomaty, nawiązał współpracę z Lidl Polska, właścicielem sieci ok. 630 dyskontów w kraju. InPost będzie stawiał nowe paczkomaty przy sklepach Lidla. Ile - tego firmy nie ujawniają. Integer - spółka, do której należy InPost -informuje jedynie, że obecnie sieć paczkomatów liczy 4 tys. automatów w całym kraju, a do końca br. ma ich być 4,5 tys.

InPost chwali się też wzrostem liczby obsłużonych przesyłek. O ile w całym ub.r. dostarczył 59,7 mln sztuk paczek, to w ciągu dziewięciu miesięcy br. - już 53 mln. Paczkomaty obsłużyły w tym roku o 49 proc. przesyłek więcej, a kurierzy InPostu - o 48 proc. więcej.

Maciej Burlikowski 1688 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.