Jacek Szulecki rozstaje się z Leo Burnett

Na stanowisku executive creative director pozostaje Michał Porębski.

Jacek Szulecki, executive creative director Leo Burnett, z końcem października kończy pracę w agencji. - Zdecydowaliśmy się zlikwidować drugie stanowisko executive creative directora, od listopada będziemy mieli na tym stanowisku wyłącznie Maćka Porębskiego - mówi Zofia Bugajna-Kasdepke, chief communications officer Publicis Communications. Jacek Szulecki dołączył do Leo Burnett w październiku 2017 r. Odpowiadał za rozwój agencji.  Pracując wspólnie z Maciejem Porębskim, dyrektorem kreatywnym LB, Jacek Szulecki miał rozwijać kompetencje agencji w obszarze komunikacji zintegrowanej. 

Jacek Szulecki do lipca 2017 r. był dyrektorem kreatywnym agencji J.Walter Thompson, wcześniej zarządzał kreacją w agencji McCann i Havas Worldwide. Maciej Porębski pracuje w Leo Burnett od 18 lat. Od 2013 r. był dyrektorem kreatywnym agencji, a w kwietniu br. awansował na stanowisko executive creative directora.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.