P&G rekrutuje - konkurs CEO Challenge

Firma szuka młodych menedżerów.

Procter & Gamble ogłasza kolejną edycję konkursu CEO Challenge, w ramach którego uczestnicy z całego świata, w tym również z Polski, mogą brać udział w symulacji biznesowej opartej na case study marki Gillette. Przewidziano trzy etapy zmagań – lokalny, regionalny i globalny. Zwycięzcy pojadą na prestiżową międzynarodową konferencję "P&G 2018 Signal" w Cincinnati. Konkurs przeznaczony dla studentów i absolwentów ma przyciągnąć do firmy młodych menedżerów. Zadaniem studentów jest opracowanie kilku scenariuszy opartych na rzeczywistych sytuacjach biznesowych oraz zaproponowanie najlepszych rozwiązań.

– Konkurs CEO Challenge pozwala nie tylko poznać zadania, jakie wykonywaliby, pracując dla P&G, ale także wykazać się swoimi umiejętnościami – mówi David Taylor, globalny CEO Procter & Gamble.

Pierwszy konkurs o zasięgu światowym, którego finał odbył się w tym roku, zakończył się ogromnym sukcesem. Zgłoszenia przesłało ponad 23 tys. studentów z 40 krajów. Nagrodę przyznano zespołowi inżynierów z Arabii Saudyjskiej, w skład którego wchodziły wyłącznie kobiety: Linah Hussain, Malak Mously i Rawan Baik.

W tej edycji zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada 2018 r. W lutym 2019 r. odbędzie się rywalizacja na poziomie centralno-europejskim w Budapeszcie i Warszawie, w kwietniu dwa najlepsze zespoły pojadą zaś na regionalny finał konkursu w Istambule. Zwycięzcy tego etapu będą mogli dołączyć do ścisłego grona finalistów globalnego P&G CEO Challenge, który odbędzie się w maju 2019 r. w Dubaju.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.