Huawei silnie wspiera flagowy model Mate 20 [wideo]

Reklamowany jest jako "najpotężniejszy" smartfon - stąd też jak dotąd najdroższy.

Chiński producent elektroniki, m.in. telefonów komórkowych, Huawei rozpoczyna właściwą fazę reklamowego wsparcia swojej najnowszej serii flagowych smartfonów z serii Mate 20.

Kampanię reklamową obejmującą praktycznie wszystkie media przygotowały m.in. agencje i studia: DDB & Tribal, Cut/Cut, Papaya Films, Lunapark oraz dom mediowy Wavemaker.

Smartfon Huawei Mate 20 Pro kosztuje w Polsce 4299 zł, a jego słabsza, tańsza wersja Mate 20 - 2999 zł. Dla porównania poprzednie flagowce Huawei, z marca br. - P20 Pro i P20 na starcie kosztowały odpowiednio: 3499 zł i 2699 zł.

Huawei rywalizuje z koreańskim Samsungiem o miano największego sprzedawcy telefonów komórkowych w Polsce - obie firmy mają po ok. 30 proc. udziałów w rynku.

Maciej Burlikowski 1735 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.