Piłsudski i Paderewski w reklamach Piotra i Pawła

Rusza nowa kampania sieci, która zapowiada też nowy program lojalnościowy i remodeling sklepów.

"Nasz Świętomarciński więcejpolski" – pod takim hasłem startuje nowa kampania marketingowa poznańskiej sieci Piotr i Paweł.

Piotr i Paweł komunikuje, że sprzedaje ponad 25 proc. ogólnej produkcji certyfikowanych rogali świętomarcińskich. Jako że w tym roku obchody imienin Św. Marcina zbiegają się z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości Polski, Piotr i Paweł łączy te dwa wydarzenia w swojej kampanii. 

– Tak jak zapowiadaliśmy, tak robimy – zmieniamy się i restrukturyzujemy, wychodzimy do klientów ciekawą akcją marketingową. Piotr i Paweł wraca do swoich korzeni i chce stanowczo powiedzieć – byliśmy, jesteśmy i będziemy na rynku – komentuje pomysł Marek Mietka, prezes sieci.

Na billboardach m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Bydgoszczy, Radomiu i Rzeszowie zawisną plakaty nawiązujące do postaci historycznych i głównego bohatera kampanii, czyli rogala świętomarcińskiego. – Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka. Ważne jest dla nas słowo – „więcejpolski” oznaczające to, że rogal jest nie tylko lokalnym, wielkopolskim specjałem, ale przede wszystkim kulinarnym elementem polskiego dziedzictwa. Jeżeli wzbudzimy przy tym kontrowersje, tym lepiej – podkreśla Aleksander Rosa, rzecznik sieci Piotr i Paweł.

Rosa nie ujawnia nazwy agencji, która wsparła sieć w tej kampanii. Za kreację w całości odpowiedzialny ma być dział marketingu Piotra i Pawła. 

Piotr i Paweł zapowiada, iż wkrótce ruszy nowy program lojalnościowy i remodeling punktów sprzedaży oraz  otwarcie nowego wzorcowego sklepu sieci w Poznaniu.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.