Znamy zwycięzców konkursu Young Creatives Eurobest 2018

Wyłoniono laureatów w kategoriach: Young Creatives Integrated i Young Planners.

Wyłoniono zwycięzców kolejnej edycji Young Creatives Eurobest, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i Klub Twórców Reklamy (KTR). 

W kategorii Young Creatives Integrated nagrodę główną zdobył zespół: Tomasz Lewandowski i Michał Korejba reprezentujący Allegro Agency. Nagrodę specjalną w tej kategorii otrzymały: Dorota Piekarska oraz Joanna Wagner z Leo Burnett. Nominacje otrzymali Agnieszka Anikin i Michał Włodarczyk.

W ramach kategorii Young Planners wygrała propozycja autorstwa Alberta Stęcika oraz Tomasza Świstunia startujących z ramienia agencji Dziadek do Orzechów oraz K2 Media. Nominacje otrzymały zespoły: Kaja Sikorska i Weronika Szwajda z Saatchi & Saatchi, Paulina Olszak i Marek Lipiński reprezentujący K2 oraz Mateusz Garbarczyk i Adam Kręgielewski z Group One Media.

W kategorii Young Creatives Integrated (kategoria skierowana do pracowników branży marketingowej, którzy nie skończyli 31 lat) zadaniem konkursowym było przygotowanie pomysłu na kampanię zintegrowaną produktów zabezpieczenia emerytalnego IKZE dla Union Investment, która przekona do myślenia perspektywicznego i odkładania środków na przyszłość. Prace w ramach kategorii oceniało jury pod przewodnictwem Mariusza Pitury, dyrektora kreatywnego Walk Creative.

W ramach kategorii Young Planners uczestnicy mieli za zadanie opracowanie projektu strategii oraz zaplanowanie kampanii dla produktu OneBlade marki Philips. Kategoria Young Planners jest dedykowana strategom, plannerom i reasercherom z agencji reklamowych, agencji PR i domów mediowych, którzy nie ukończyli 31 lat. Tegoroczne prace oceniało jury pod przewodnictwem Elżbiety Twardowskiej, strategy director z agencji Ogilvy.

W nagrodę zwycięzcy wyjadą na The ADCE European Creativity Festival odbywający się w dniach 9-10 listopada w Barcelonie. Ponadto najlepszy zespół w kategorii Integrated weźmie udział w międzynarodowych finałach Young Creatives Integrated Competition.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.