Katarzyna Dąbrowska nową naczelną magazynu "Glamour"

Dotychczasowa redaktor naczelna Anna Jurgaś rozstała się z wydawnictwem Burda Media.

Nową redaktor naczelną miesięcznika  "Glamour" została Katarzyna Dąbrowska, związana z wydawnictwem Burda Media od 11 lat. Wcześniej pracowała na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej "InStyle" oraz jako sekretarz redakcji w magazynie "Gala" W obu pismach robiła wywiady z gwiazdami i zajmowała się modą. Jeszcze wcześniej była sekretarzem redakcji "Media & Marketing Polska".

Decyzja o wyborze Katarzyny Dąbrowskiej na stanowisko naczelnej "Glamoura" zapadła wspólnie z partnerem licencyjnym magazynu - Conde Nast.

Według danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy średni nakład jednorazowy miesięcznika "Glamour" wynosił w lipcu br. 82,3 tys. egzemplarzy. Jak informuje Burda Media, serwis internetowy Glamour.pl odwiedza miesięcznie ponad pół miliona czytelników, profil instagramowy obserwuje ponad 100 tys. osób, a profil na Facebooku  ma prawie 180 tys. polubień. 

Paweł Piasecki 387 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.