Plus już z ofertą na Boże Narodzenie [wideo]

Abonamenty przez pół roku bez opłat we wszystkich ofertach. Intensywna kampania autorstwa Scholz & Friends, TFP i Vizeum.

Polkomtel, operator sieci Plus (Grupa Cyfrowy Polsat), jako pierwszy z operatorów komórkowych prezentuje ofertę promocyjną i wspierającą ją kampanię reklamową przygotowane z myślą o tegorocznych świętach Bożego Narodzenia.

Plus zdecydował się rozszerzyć dotychczasową ofertę promocyjną z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Będzie można przez sześć miesięcy nie płacić za każdy abonament, niezależnie od jego wysokości.

W zestawach z urządzeniami operator będzie promował w tym roku: 55-calowe telewizory Samsunga i smartfony tego producenta - Galaxy A7 (w abonamentowej), flagowy smartfon Samsung Galaxy S9+ (w ofercie Plus dla firm) oraz dwa smartfony Huawei: Mate 20 i Mate 20 lite (w ofertach dla klientów indywidualnych i dla firm).

Świąteczną ofertę Plusa będzie wspierać intensywna kampania reklamowa przygotowana przez agencję Scholz & Friends Warszawa i realizowana w mediach zakupionych przez dom mediowy Vizeum. Będzie ona prowadzona w telewizji, radiu, OOH i internecie. Spot pt. "Śledzik" wyreżyserował Bartosz Prokopowicz, jego produkcję przygotował dom produkcyjny TFP, a producentem był Ryszard Kłosowski.

Maciej Burlikowski 1145 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.