Kolejna odsłona Gangu Słodziaków

Pierwsza książka o "Słodziakach" trafiła do ponad pół miliona klientów, teraz Biedronka proponuje drugi tom i zestaw kolorowanek.

Pierwsza książka o Gangu Słodziaków trafiła już do 560 tys. osób - poinformowała sieć Biedronka. Teraz do sklepów trafia druga część  pt. "Gdy jesień nastanie na leśnej polanie, czyli nowe przygody Gangu Słodziaków", napisana przez Renatę Piątkowską i z ilustracjami Wojciecha Stachyry. Podobnie jak pierwszą część książki można odebrać za darmo po zebraniu 15 naklejek w ramach akcji Gang Słodziaków lub kupić w cenie 9,99 zł.

Do sklepów sieci Biedronka trafił także specjalny zestaw, na który składa się kolorowy plakat, kolorowanka oraz nowe opowiadanie na dobranoc.

W związku z wprowadzeniem do sklepów drugiej części książki o przygodach Gangu Słodziaków w głównych stacjach telewizyjnych: TVP, Polsat i TVN, oraz w kanałach dziecięcych  pojawił się spot reklamowy. Agencją odpowiedzialną za kampanię jest Duda Polska. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Wavemaker.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.