Aktorzy z serialu "Wikingowie" składają Polakom życzenia z okazji 100-lecia niepodległości

Alex Høgh Andersen (Ivar), Clive Standen (Rollo) i Alexander Ludwig (Bjorn) nagrali życzenia na planie serialu w Irlandii.

Główni bohaterowie serialu ”Wikingowie” wzięli udział w kampanii „Piękny wiek” telewizji History z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Projekt skupia się na celebrowaniu ważnych momentów z najnowszej historii Polski, pokazanych przez pryzmat życia zwykłych-niezwykłych Polaków.

Życzenia złożone przez aktorów można zobaczyć na YouTubie:

"Wikingowie" to jeden z najpopularniejszych seriali zagranicznych w Polsce emitowany od 2013 roku. Nowe odcinki 5. sezonu kanadyjsko-irlandzkiego serialu stworzonego przez Michaela Hirsta będzie można obejrzeć w History w czwartki od 29 listopada. Oprócz produkcji fabularnych w ofercie kanału znajdują się m.in. dokumenty o wyprawach w poszukiwaniu skarbów, a także pouczających historiach ludzi i przedmiotów, które tworzą współczesny świat.

Kanał History (A+E Networks) obecny jest w ponad 160 krajach na świecie, docierając do ponad 350 milionów gospodarstw domowych. W Polsce jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu, nc+, sieci TOYA, UPC Polska, Vectra, INEA, Netia, Orange, PLAY NOW, ipla.tv oraz w lokalnych telewizjach kablowych. 

Paweł Piasecki 240 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.