Wirtualna Polska z programem kryminalnym

To już 14. własny format wideo portalu.

Portal Wirtualna Polska rozpoczął emisję programu kryminalnego własnej produkcji pt. "Akta zbrodni". Gospodarzem serii jest Jan Gołębiowski, profiler kryminalny. Emisje w czwartki o godz. 20 na stronie głównej portalu.

– Ostatni rok poświęciliśmy na rozwój treści wideo uruchamianych intencjonalnie przez użytkowników. Mamy świetne wyniki, dlatego zdecydowaliśmy się na kolejny krok. "Akta zbrodni" to eksperyment z dłuższą formą pokazywaną w jednej części. Format będziemy również dystrybuować na zewnętrznych platformach (np. YouTube) – mówi Jacek Amsterdamski, dyrektor wideo w Wirtualnej Polsce.

Cyklicznie w WP powstaje już 13 programów. Do najchętniej oglądanych formatów wideo należą m.in. codzienne "Tłit" oraz "Money. To się liczy".

Maciej Burlikowski 1578 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.