18. urodziny ELLE Decoration Polska

Pismo świętowało w czwartek na imprezie urodzinowej w budynku Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie.

ELLE Decoration, które po raz pierwszy pojawiło się na rynku w 1987 roku, jest dla świata designu tym, czym ELLE dla świata mody – wyrocznią. Po 31 latach istnienia ta międzynarodowa marka ma 25 edycji na całym świecie – w tym również w Polsce. ELLE Decoration to numer jeden wśród światowych magazynów o wnętrzach. Także polska edycja magazynu rośnie w siłę – w roku 2018 może pochwalić się 7-procentowym wzrostem sprzedaży w stosunku do roku 2017!

W czwartek 15 listopada redakcja ELLE Decoration wraz z partnerami i zaproszonymi gośćmi świętowała wyjątkowy jubileusz 18. urodzin polskiej edycji na imprezie urodzinowej w budynku Akademii Sztuk Pięknych przy Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie. 

Wieczór poprowadzili redaktor naczelna ELLE Decoration Małgorzata Szczepańska i Marcin Prokop. Po części oficjalnej, w której wzięła udział m.in. Linda Bergmark, editorial executive Elle Decoration International, wystąpiła Daria Zawiałow. Imprezie towarzyszyła wystawa „Chic design by Sofitel” Maurycego Śmierzchalskiego.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.