Magazyn "Kukbuk" przeszedł redesign

Z okazji szóstych urodzin magazyn ukazał się w nowej, "czarodziejskiej" odsłonie.

Na rynek trafiło właśnie specjalne wydanie magazynu "Kukbuk" zatytułowane "Hokus Pokus". Magazyn obchodzi szóste urodziny. Jubileuszowy numer jest pierwszym w nowej odsłonie graficznej. Znalazły się w nim również nowe rubryki. Wydanie promowane będzie w sieci kin Cinema City (on-screen i off-screen) oraz na kanale Kuchnia+.

W nowym numerze znajdują się np. sagi wielkich rodów związanych z kulinariami, wegańska rubryka kulinarna obalająca mity i zachęcająca do kuchni roślinnej, sezonówki, gry towarzyskie - opowiadająca o miłośnikach jedzenia, którzy regularnie organizują ciekawe wydarzenia związane z kulinariami, małymi krokami – prezentująca inspirujące autorytety: specjalistów, filozofów, artystów, psychologów itp., którzy opowiadają o tym, jak systematycznie i konsekwentnie dbać o rozwój duchowy. Magazyn nie przestaje edukować o nowych technikach kulinarnych w prosty i czytelny sposób. Nowy numer dostępny jest w cenie 19 zł.

Katarzyna Woźniak 492 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.