Google Pay oferuje darmowe bilety do Multikina

Na początku tygodnia wystartowała wspólna akcja Multikina i Google Pay.

Na początku tego tygodnia wystartowała wspólna akcja promocyjna Multikina i Google Pay skierowana do kinomanów, dzięki której będą mogli oni otrzymać darmowe vouchery do Multikina na dowolny film 2D. Promocja Google Pay potrwa do 31 grudnia br. Jest skierowana do osób, które mają konto na stronie WWW Multikina. Aby z niej skorzystać, należy podczas jednej transakcji zakupić minimum dwa bilety na dowolny seans w Multikinie poprzez Google Pay. W ten sposób widz otrzyma dwa darmowe vouchery do wykorzystania w terminie do 30 czerwca 2019 r. na film 2D w Multikinie, niezależnie od dnia tygodnia. Vouchery zostaną wysłane na e-mail podany przez klienta wraz z zakupionymi biletami. W czasie trwania promocji można z niej skorzystać wyłącznie raz.

Jak zapewnia biuro prasowe Multikina, sieć jest pierwszą, która wprowadziła możliwość zapisywania biletów kinowych i voucherów prosto do aplikacji Google Pay. Po dokonaniu zakupu przez stronę internetową kina należy kliknąć przycisk “Zapisz w telefonie”, a bilet automatycznie pojawi się w aplikacji. Dzięki temu nie trzeba nic drukować, a przy wizycie w kinie wystarczy sam smartfon z systemem Android.

Na przestrzeni listopada i grudnia br. promocja Google Pay i Multikino wsparta zostanie kampanią on- i offscreenową (digital poster, wideo wall, infotixy) we wszystkich kinach sieci Multikino. Promocja jest częścią ogólnopolskiej kampanii Google Pay prowadzonej w internecie, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w telewizji. Kreację przygotowała agencja 180heartbeats + Jung von Matt. Za zakup mediów odpowiada Media Direction.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.