Play zaoferuje Netflix przez pół roku bez opłat

W pakietach od 40 lub 45 zł miesięcznie.

P4, operator sieci komórkowej Play, porozumiał się z serwisem SVoD Netflix i nowym klientom lub tym, którzy będą przedłużali umowy w ramach promocji oferty internetu, zaoferuje dostęp do serwisu przez 6 miesięcy bez opłat. To propozycja dla klientów, którzy wybiorą usługę Play Internet z modemami (ceny pakietów: 45, 60, 70 i 80 zł/miesiąc – różnią się limitem danych) lub bez urządzeń (za 40, 50 lub 60 zł/mies.). Obowiązują 2-letnie umowy. Po 6 bezpłatnych miesiącach klienci będą mogli zrezygnować z subskrypcji Netfliksa. Korzystanie z niego z proponowanej wersji standard (jakość HD, możliwość oglądania na dwóch urządzeniach) kosztuje obecnie 43 zł miesięcznie.

Oferta będzie promowana kampanią (m.in. w telewizji i internecie). Kreacje reklam dla Playa przygotowuje agencja Grandes Kochonos, a planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom Mediacom Warszawa.  

Maciej Burlikowski 1349 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.