FASH - nowa aplikacja modowa

Narzędzie łączy świat realny z globalnym rankingiem street fashion.

FASH Sp. z o.o. wprowadza na rynek aplikacje FASH. To gra społecznościowa łącząca świat realny z globalnym rankingiem street fashion. Aplikacja umożliwia tworzenie konkursów modowych,rywalizowanie z osobami z całego świata oraz zdobywanie punktów i pucharów. Docelowo zdobyte trofea będzie można wymienić na zakupy w sklepie online. Ma on zostać uruchomiony w ciągu najbliższych tygodni. Będzie zapewniać dostęp do wyselekcjonowanych marek i produktów street fashion.
Aplikacja umożliwia również ocenianie stylizacji innych użytkowników, obserwowanie wybranych graczy oraz czerpanie inspiracji modowych z całego świata.

- W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują czegoś więcej niż tylko ładnych zdjęć. Chcemy dać ludziom emocje - mówi Natalia El Daghestani, CEO FASH (na zdjęciu)

Model biznesowy aplikacji to możliwość zakupu przez użytkowników punktów w rankingach (zakupy wewnątrz aplikacji). Planowana jest także współpraca z markami modowymi, które mogą np. organizować konkursy na stylizacje z użyciem swoich produktów. 

Aplikacje będzie wkrótce dostępna (za darmo) zarówno na platformach Android jak i iOS.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.