OMD Kobiety Kobietom po raz 9-ty: Julia Kołodko

Na wykładzie Julii Kołodko w Multikinie w Złotych Tarasach po raz kolejny pojawiły się kobiety ze świata mediów i marketingu.

29 listopada w ramach cyklu OMD Kobiety Kobietom odbył się wykład Julii Kołodko: „Irracjonalność na zdrowie, czyli o tym co i jak robić, aby nasza nieświadomość działała na naszą korzyść a nie przeciwko nam”.

Podczas spotkania Julia opowiedziała o tym, dlaczego nasza intuicja tak często nas zawodzi, jak działa nasz umysł i jak w związku z tym podejmować i projektować decyzje, aby wszystkim nam lepiej się żyło. Przyjrzała się problemom takim jak brak samokontroli czy prokrastynacja oraz konkretnym pułapkom myślenia, w które wpadamy i przez które często nie robimy tego, co wiemy, że powinnyśmy i co jest dla nas dobre.

Julia Kołodko jest nie tylko doradcą w obszarach nauk behawioralnych i procesów decyzyjnych, doktorantką Warwick Business School i stypendystką brytyjskiego Economic and Social Research Council, ale także współzałożycielką Nudgeathon – start-upu łączącego crowdsourcing z naukami behawioralnymi w celu rozwiązywania ważnych problemów społecznych. W ramach doktoratu i we współpracy z rządem brytyjskim prowadzi badania nad tym, jak komunikować problemy społeczne, aby ludzie chcieli je rozwiązywać. Przed rozpoczęciem pracy naukowej Julia pracowała przez 10 lat w marketingu w Polsce i we Włoszech, w sektorach telekomunikacyjnym, bankowym i mediowym. Posiada certyfikat Professional Diploma in Marketing wydawany przez The Chartered Institute of Marketing w Wielkiej Brytanii. Jest certyfikowanym coachem ICF i Bulletproof Training Institute oraz nauczycielem jogi (juliakolodko.com).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.