Paclan wzrusza na święta [wideo]

Wystartowała kampania pod hasłem "Odkryj magię zwykłych rzeczy".

Wystartowały działania reklamowe firmy Paclan. Firma promuje się, wykorzystując spot inspirowany przedświąteczną atmosferą dzielenia się. Opowieść o sklepie z zabawkami ma pokazywać, jak nie zgubić tego, co naprawdę wartościowe. Spot jest inspirowany prawdziwą historią sklepu z zabawkami z Wrocławia.

Film można obejrzeć od czwartku 6 grudnia na profilach marki Paclan w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube). Od piątku 7 grudnia świąteczny spot będzie miał premierę także na dużym ekranie – przed seansami filmowymi zobaczą go widzowie Multikina w ponad 30 miastach w całej Polsce.
Za koncepcję kreatywną odpowiedzialna jest Grupa Me & My Friends. Performance Media odpowiada za obsługę kampanii mediowej w YouTube. Za emisję w sieci Multikino i obsługę social mediów odpowiada Grupa Me & My Friends.

Katarzyna Woźniak 574 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.