Znamy finalistów konkursu Amundsen Photo Awards

Konkurs jest częścią platformy #OdkrywajWięcej.

W Fortecy Kręgliccy odbyła się niedawno gala konkursu fotograficznego – Amundsen Photo Awards. Jury wyłoniło autorów najlepszych fotografii w czterech kategoriach: zwierzęta, ludzie, kraobraz, zimowa ekspedycja. W jury zasiedli ambasadorzy marki Amundsen: Łukasz Nowicki – aktor, dziennikarz i podróżnik, Krzysztof Starnawski – nurek głębinowy, speleolog, oraz Marcin Dobas – fotograf National Geographic Polska. Pełną listę nagrodzonych można znaleźć na stronie www.amundsenphotoawards.pl/#finalisci.

Konkurs Amundsen Photo Awards jest kolejną aktywacją przeprowadzoną w ramach platformy komunikacyjnej marki wódki Amundsen #OdkrywajWięcej.

Za koncepcję, organizację konkursu i gali finałowej odpowiadają agencje Grupy S/F – The Digitals i EmLab.

Maciej Florek 2058 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.