Costa Coffee rozpoczyna współpracę z Huawei

W kawiarniach będzie można zapoznać się z możliwościami produktów z portfolio Huawei.

Goście odwiedzający cztery warszawskie kawiarnie Costa Coffee będą mogli poznać rozwiązania w tabletach oraz smartfonach Huawei, na przykład sprawdzić jakość zdjęć wspomaganych sztuczną inteligencją. Projekt ma charakter pilotażowy i jest pierwszą tego rodzaju współpracą podjętą przez producenta elektroniki użytkowej i sieć kawiarni na polskim rynku.

W kawiarniach pojawią się stoliki ekspozycyjne z urządzeniami Huawei. Goście kawiarni będą mogli poznać przedpremierowo, jako jedni z pierwszych w Polsce, nowy smarfton Huawei P smart 2019. Obok smartfonów na kawiarnianych stolikach eksponowane będą tablety Huawei MediaPad M5 10. Goście odwiedzający kawiarnie będą mogli też skonsultować swoje pytania dotyczące urządzeń z pracownikami Costa Coffee, przeszkolonymi przez ekspertów Huawei.

Katarzyna Woźniak 491 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.