Katarzyna Miśkowiec dyrektorem artystycznym "Zwierciadła"

Maciej Kałkus, dotychczas sprawujący tę funkcję, obejmuje takie samo stanowisko w magazynie "Sens".

Dyrektor artystyczną miesięcznika "Zwierciadło" została Katarzyna Miśkowiec. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki. Od 2000 r. pracowała jako grafik prasowy, m.in. w miesięcznikach: "Weranda", "Look" i "Twój Styl". Od 16 lat była związana z Wydawnictwem Bauer, w którym od 2008 r. pełniła funkcję dyrektor artystycznej miesięcznika "Twój Styl".

W "Zwierciadle" zastąpiła na stanowisku Macieja Kałkusa, który pełnił tę funkcje od stycznia 2017 r,. a aktualnie objął stanowisko dyrektora artystycznego miesięcznika "Sens".

Do zespołu dołączyła również Karolina Morelowska, która z początkiem grudnia objęła stanowisko szefowej działu psychologia w miesięczniku "Zwierciadło". Drogę zawodową rozpoczęła w "Gali", następnie pracowała w gazecie "Polska The Times". Przez cztery lata prowadziła dział Psychologia w miesięczniku "Claudia", a od 2016 r. była szefem działu psychologii w miesięczniku "Uroda Życia". Jest współautorką, wraz z księdzem Adamem Bonieckim, książki "Trzeba czasem zażartować", wydanej przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Pierwszym numerem, nad którym pracują Katarzyna Miśkowiec oraz Karolina Morelowska, jest wydanie lutowe "Zwierciadła", które ukaże się na rynku 8 stycznia 2019 r.

Z ostatnio opublikowanych danych ZKDP dotyczących pierwszych trzech kwartałów 2018 w segmencie miesięczników luksusowych wynika, że "Zwierciadło" jako jedyny miesięcznik ma wzrost sprzedaży wynoszący 5 proc.

Piotr Machul 245 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.