Katarzyna Kozłowska nową naczelną "Faktu"

Przechodzi z "Dziennika Gazety Prawnej", to jej powrót do tabloidu po 11 latach.

Od 14 stycznia 2019 r. nową redaktor naczelną tabloidu "Fakt", wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, będzie Katarzyna Kozłowska.

Na początku września br. Robert Feluś, który był naczelnym dziennika od 2014 r., zrezygnował ze stanowiska po publikacji kontrowersyjnego artykułu na temat polityka Leszka Millera i jego zmarłego syna. Przez ostatnie cztery miesiące gazetą kierował Marcin Walter, zastępca redaktora naczelnego.

Katarzyna Kozłowska przechodzi do "Faktu" z "Dziennika Gazety Prawnej", gdzie w ostatnich miesiącach kierowała redakcją "Magazynu". To jej powrót do "Faktu" – pracowała w dzienniku w latach 2004-2007, pełniąc różne funkcje, w tym kierownika działu Polityka. W latach 2007-2008 była zastępcą redaktora naczelnego "Super Expressu", odpowiedzialną za działy Polityka, Opinie i Foto. W latach 2008-2010 była wicenaczelną tygodnika "Wprost", a następnie p.o. redaktor naczelną "Wprost". Następnie była wydawcą i komentatorem w dzienniku "Polska The Times" (2010-2011).

Maciej Burlikowski 1380 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.