Prezes domu mediowego OMD z własnym programem TV

W Wirtualnej Polsce w każdy wtorek będzie rozmawiać z politykami, aktywistami i ludźmi sztuki.

Jakub Bierzyński, prezes domu mediowego OMD, a wcześniej jeden z założycieli SMG/KRC Poland, socjolog, analityk polityczny, ostatnio także doradca Roberta Biedronia, ma od dziś swój autorski program telewizyjny (wideo) w portalu Wirtualna Polska. Porozmawia w nim z politykami, aktywistami i ludźmi sztuki, którzy będą komentować bieżące wydarzenia, ze szczególnym uwzględnieniem konsekwencji społecznych.

Program pod tytułem "Bierzyński na żywca" będzie pojawiać się na stronie głównej WP, w serwisie WP Opinie oraz w kanałach social media wydawcy we wtorki o godz. 12:00.

Pierwszym gościem w programie Bierzyńskiego 8 stycznia br. był Michał Kamiński, strateg kampanii politycznych, poseł na Sejm RP (obecnie PSL-UED).

Jakub Bierzyński pisze dla Wirtualnej Polski felietony polityczne. W portalu powstaje już 13 cyklicznych programów wideo.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.