Serwis Papaya.Rocks zanotował od premiery 200 tys. odsłon

Do grona felietonistów serwisu dołącza Łukasz Orbitowski.


Pierwszy kwartał działania serwisu kulturalnego prowadzonego przez Papaya Films to 200 tys. odsłon, udane premiery filmowe projektów „Tempo” Daniela Jaroszka i „#polishgirl” Iwony Bieleckiej, a także serie filmów dokumentalnych realizowanych dla PZU i Mastercard.

Do grona felietonistów Papaya.Rocks – Sylwii Chutnik, Olgi Drendy, czy Bruna Althamera dołącza właśnie Łukasz Orbitowski. Wśród autorów opublikowanych 240 tekstów znajdują się również m.in.: Chris Duffey – kierownik innowacji i strategii w dziale Sztucznej Inteligencji w Adobe, Erik Semmelhack – nowojorczyk, który współtworzył m.in. Major League Gaming i Ars Thanea, a także Miki Chojnacka, która pracowała na stanowiskach kierowniczych w działach kreatywnych, content'u i strategii w MTV Networks, Viacom i Pearson Education.

Redakcja Papaya.Rocks przyznała także Fundamenty - wyróżnienia, będące dowodem uznania dla ludzi, inicjatyw i miejsce, które mają znaczący wpływ na kulturę i otoczenie. Portal od początku stawia na kontrolowaną liczbę treści sponsorowanych i brak klasycznych reklam, banerów czy pop-upów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.