Piotr Fronczewski w kampanii Coca-Coli [wideo]

Towarzyszy mu youtubowy influencer ReZi.

W nowej kampanii marki Coca-Cola wystąpił m.in. aktor Piotr Fronczewski. Wcielił się w rolę barmana, u którego drugi bohater spotu zamawia Coca-Colę. Okazuje się, że spragniony konsument to youtuber ReZi. Obecność obu mężczyzn ma stanowić symboliczny most międzypokoleniowy, odzwierciedlający różnorodność fanów smaku Coca-Cola.

Nowa odsłona kampanii napoju realizowana pod hasłem "Ikona powraca" to kolejny etap wdrożenia kampanii "One brand". Zakłada ona pozycjonowanie wszystkich produktów Coca-Cola jako jednej marki o różnych wariantach, tak by promować wybór Coca-Cola zgodny z preferencjami konsumentów. Po raz pierwszy do telewizyjnej kampanii dedykowanej "One brand" zaproszono duet ambasadorski.
Kampania "Ikona powraca" wystartowała 14 stycznia. Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych narzędzi i kanałów komunikacji będzie obecna w całej Polsce, otrzymując wsparcie w kanałach: TV, radio, kina, internet, w tym social media.

Za strategię komunikacji, kreację i produkcję kopii reklamowych oraz przygotowanie treści wideo do wdrożenia w obszarze digital odpowiada agencja  McCann Worldgroup. Za planowanie i zakup mediów oraz współpracę z ambasadorami odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa, a Fortis za materiały POS. Obsługę w obszarze digital oraz social media powierzono LiquidThread, natomiast działania PR - Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.


Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.