Bank Pekao promuje się na Ukrainie

Z polskich banków korzysta już ponad 300 tys. Ukraińców.

Bank Pekao SA postanowił wykorzystać okres powrotów pracowników z Ukrainy do Polski po prawosławnych świętach. Na dworcach w Kijowie i Lwowie promotorzy Pekao informują pasażerów o ofercie banku i promocji 50 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego. Akcja potrwa do 9 lutego br., natomiast promocja dla Ukraińców obowiązuje do końca marca br.

- Chcemy być jeszcze bliżej ukraińskich klientów i dotrzeć do nich z informacją o ofercie i możliwości założenia konta, zanim jeszcze przyjadą do Polski - mówi Tomasz Molenda, dyrektor biura zarządzania segmentem klientów detalicznych w Pekao.

Pekao szacuje, że z oferty polskich banków korzysta już 306 tys. obywateli Ukrainy, co stanowi dwie trzecie wszystkich cudzoziemców obsługiwanych przez rodzime banki.

Maciej Burlikowski 1679 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.