"Gazeta Wyborcza" łączy redakcje Kultury i "Co Jest Grane 24"

Połączonym zespołem pokieruje Agata Żelazowska.

"Gazeta Wyborcza" zdecydowała o połączeniu redakcji działu Kultura oraz "Co Jest Grane 24", tworzącego piątkowy magazyn i serwis CJG24.pl. Połączonym zespołem kieruje Agata Żelazowska, dotychczasowa redaktor naczelna "Co Jest Grane 24", a jej zastępcą jest Jędrzej Słodkowski, do tej pory szef działu Kultura "Gazety Wyborczej".

Redakcja deklaruje, że w ten sposób chce wzmocnić rolę treści związanych z kulturą publikowanych na łamach dziennika oraz na Wyborcza.pl. Nowy połączony zespół ma zadbać o najlepsze dopasowanie treści do oczekiwań czytelników i prenumeratorów cyfrowych "Gazety Wyborczej".

Agata Żelazowska-Cieśla od 2014 r. kierowała redakcją "Co Jest Grane 24". Poprzednio była zastępcą naczelnego i redaktor naczelną "Gazety Stołecznej". Jędrzej Słodkowski prowadził dział Kultury "Gazety Wyborczej" od 2016 r., wcześniej był dziennikarzem w tym zespole.

 

Piotr Machul 346 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.