Anna Pańczyk CEO Grey London

Jakub Korolczuk obejmie nowe stanowisko creative chairmana Grey Group Poland.

Michael Houston, globalny CEO Grey Group, nominował Annę Pańczyk na stanowisko CEO agencji Grey London. Anna Pańczyk będzie raportować bezpośrednio do Eduarda Maruriego, prezesa i CEO Grey Europe. Decyzja o nominacji wchodzi w życie w trybie natychmiastowym.

Anna Pańczyk pełni funkcję CEO Grey Group Poland od 2015 r., zarządzając spółkami w ramach grupy, tj. Grey Worldwide Warszawa, Testardo, Grey Works, Cohn & Wolfe oraz Grey Digital. W okresie przejściowym będzie blisko współpracować z Jakubem Korolczukiem, dotychczasowym dyrektorem kreatywnym, który obejmie nową rolę creative chairmana Grey Group Poland.

- Anna była główną siłą napędową zmieniającą grupę Grey w Polsce w kreatywną i silną jednostkę biznesową – powiedział Michael Houston. - Jest naturalnym wyborem na osobę zarządzającą Grey London, naszym flagowym biurem w Europie. Wraz z pojawieniem się Adriana Rossiego (creative chairman w Grey London - przyp. red.), nominacja Anny otwiera nowy ekscytujący rozdział naszej skupionej na przyszłości agencji, której niezmiennie przyświeca motto „Famously Effective” - dodał Houston.

Katarzyna Kacprzak 671 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.