Wiosna w TVN: 4 nowości, 14 kontynuacji, w TVN7: "Big Brother" i serial codzienny

- Testujemy nową formę dystrybucji kontentu - deklaruje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Spółka  przedstawiła założenia wiosennej ramówki programowej swoich anten. W głównym kanale TVN pojawią się cztery nowości – w tym trzy seriale ("Odwróceni - ojcowie i córki", "Szóstka", "Chyłka – zaginięcie") oraz format rozrywkowy "Starsza pani musi fiknąć". Wśród kontynuacji są m.in. seriale "Diagnoza" i "Na Wspólnej" oraz formaty, w tym: "Agent – gwiazdy" i "Masterchef Junior". - Testujemy nową formę dystrybucji kontentu. Serial "Chyłka" najpierw pokazaliśmy w internecie, na platformie Player.pl, a teraz trafi do prime-time’u głównej anteny. Do tego eksperymentu zachęciły nas doskonałe wyniki "Chyłki" w ramach oferty VoD. Mamy kilkaset tysięcy transakcji z nim związanych. Jeśli eksperyment z przeniesieniem serialu do ramówki TV się uda – będziemy rozwijać tę formę dostępu do treści: najpierw wysokobudżetowa produkcja trafi do Pleyera, potem na antenę TVN – deklaruje Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. Siedmioodcinkowy kryminał "Chyłka" pokazywany będzie w TVN w sobotnim paśmie prime-time (godz. 20:00, od 23 lutego).

Edward Miszczak zapowiada, że jednym z głównych celów nadawcy na ten rok jest wyraźne umocnienie pozycji rynkowej TVN7. - Wiemy jak dużym zaskoczeniem dla rynku jest najnowsza oferta handlowa TVN Media mocno związana z TVN7. To nie była zmiana kosmetyczna. Poważnie inwestujemy w ten kanał. Dowodem na to są m.in. serial codzienny "Zakochani po uszy" i format "Big Brother" w nowej odsłonie, bardzo zaawansowany technologicznie. Będzie sukces – twierdzi Edward Miszczak.

Nowości mają też pojawić się w kanałach tematycznych grupy. Jedną z większych nowych producji będzie program "Salon sukien ślubnych Goka", z udziałem brytyjskiego stylisty Goka Wana, na antenie TLC.

Piotr Machul 346 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.