Fox promuje serial "Magnum: Detektyw z Hawajów" [wideo]

Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare.

Kanał Fox rozpoczął kampanię wspierającą premierę nowej odsłony "Magnum: Detektyw z Hawajów". Kampania obejmuje m.in. spoty emitowane na antenach kanałów z portfolio Fox Networks Group, na kanałach tematycznych z grupy Polsat oraz z portfolio TVN Media. Promocja obejmuje także outdoor w największych polskich miastach, kampanię w serwisach społecznościowych, współpracę z największymi portalami o tematyce filmowo-serialowej oraz działania promocyjne w najpopularniejszych rozgłośniach radiowych.

Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu Fox Networks Group Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Działania PR wspiera agencja Walk PR.

Maciej Florek 2368 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.