Papaya Films producentem kampanii Deliveroo [wideo]

Za kreację odpowiada agencja Wieden + Kennedy, a za reżyserię filmów - duet The Sacred Egg.

Dom produkcyjny Papaya Films wyprodukował najnowszą, globalną kampanię reklamową marki Deliveroo. Za kreację odpowiada agencja Wieden + Kennedy. Zdjęcia zrealizowane zostały w Polsce. Reżyserią filmów zajął się duet The Sacred Egg, wcześniej pracujący z Papaya m.in. przy angielskich kampaniach dla marki IKEA. Za zdjęcia odpowiadał Simon Chaudoir.

Produkcja była dużym wyzwaniem dla całej ekipy. Scenariusz zakładał realizację filmu w kilkunastu lokacjach, w tym m.in. górskim parku, więzieniu, kosmosie czy na pustyni. Dekoracje przygotował Paweł Dąbrowski. Pracę aktorów wspierała ekipa kaskaderska. Kostiumy do filmu przygotowała Katarzyna Lewińska, a charakteryzacją zajęła się Dominika Dylewska. Casting realizowany był w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Ekipa realizacyjna liczyła ponad 150 osób. Filmy trafiły do emisji w sieci i TV na całym świecie.

Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.