Festiwal w warszawskiej Kinotece na 1. urodziny "Vogue"

16 i 17 lutego redakcja zaprasza na warsztaty, panele dyskusyjne, a także projekcje filmów fabularnych i dokumentalnych.

"

Vogue" z okazji swoich pierwszych urodzin na polskim rynku organizuje w warszawskiej Kinotece Vogue Polska Festiwal. W weekend 16 i 17 lutego odbędą się tam warsztaty, panele dyskusyjne, a także projekcje filmów fabularnych i dokumentalnych odwołujących się do mody i tematów społecznych. Wszystko to przy udziale znanych postaci ze świata mody oraz przedstawicieli redakcji.

Urodzinom "Vogue Polska" towarzyszy także premiera albumu "Punkty zwrotne/Turning Points” pod redakcją Izy Bartosz, który opowiada o przełomowych momentach w biografiach czołowych twórców polskiej kultury. W takcie festiwalu czytelnicy będą mogli się spotkać z bohaterami tego wyjątkowego albumu.

Biletem wstępu na wszystkie wydarzenia będzie jubileuszowy numer "Vogue Polska", do kupienia także przy wejściu na imprezę. Na niektóre spotkania obowiązuje wcześniejsza bezpłatna rejestracja. 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.