"Elle" świętuje 25 lat w Polsce

Obchody zaczyna sesja w marcowym numerze.

Magazyn "Elle" był pierwszym na polskim rynku międzynarodowym magazynem o modzie. Pierwszy numer ukazał się 25 lat temu, w październiku 1994 r. Marcowym wydaniem miesięcznik rozpoczyna obchody jubileuszu. 

Clue numeru jest sesja, na potrzeby której przed obiektywem stanęło jedenaście  kobiet, które przez  lata tworzyły "Elle" w Polsce -  od pierwszej szefowej działu mody do obecnych stylistek. Wydawnictwo zapowiada, że to wstęp do kolejnych wydarzeń związanych z rocznicą, ale nie zdradza szczegółów. 

"Elle" wychodzi w 46 edycjach, które łącznie sprzedają ponad 6 mln egzemplarzy rocznie i docierają do ponad 21 mln czytelników. Polskie "Elle" poza magazynem papierowym stawia na rozwój swojego digitalowego oblicza. Serwis Elle.pl chwali się 7,6 mln wyświetleń miesięcznie oraz 1,17 mln unikatowych użytkowników (według Google Analytics, styczeń 2019). 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.