Amica pokazuje prawdziwe historie [wideo]

"Amica for others" jest częścią wprowadzonej w ubiegłym roku strategii marki "Amica for living".

Amica stworzyła film "Amica for others", który jest zarazem początkiem projektu o tej samej nazwie. Film wyreżyserował Marcin Filipowicz. To pierwsza z planowanych filmowych nowel, przedstawiających różne życiowe historie, skupione wokół ważnych społecznie zagadnień. "Amica for others" jest częścią wprowadzonej w ubiegłym roku strategii marki "Amica for living". Zakłada ona skupienie się na rzeczywistych potrzebach konsumentów i tworzenie rozwiązań jak najbardziej użytecznych oraz odpowiadających na te potrzeby.

Planowana kampania to działania z zakresu marketingu, PR i CSR. Emisję filmu w kinach oraz internecie, na kanale YouTube marki zaplanowano do połowy marca.

Za koncept i realizację filmu odpowiada agencja C108 (dawniej Creaktive), za produkcję - Papert Pictures, a za działania PR agencja Q&A Communications. Media planują i kupują agencje C108 i Value Media.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.