Cinémobile tworzy impresariat

Będzie to impresariat aktorów, twórców filmowych i reklamowych. Wśród reżyserów m.in. Miguel Nieto i Klaudiusz Kowalski.

Cinémobile poszerza swoją działalność. Teraz pod jedną nazwą mieści się agencja marketingowa i agencja aktorów, twórców filmowych i reklamowych. Cinémobile będzie zajmowała się reprezentacją oraz promocją twórców w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Wśród twórców filmowych i reklamowych Cinémobile znaleźli się: reżyser reklam, teledysków i autor zdjęć do filmów krótkometrażowych i dokumentalnych wyprodukowanych w Polsce i Hiszpanii - Miguel Nieto oraz Klaudiusz Kowalski - reżyser i scenarzysta reklam i programów telewizyjnych zrealizowanych m.in. dla Canal+, Canal+ Discovery, Kuchnia+ i Comedy Central.

Cinémobile reprezentuje między innymi aktorki: Ilonę Wrońską ("Na Wspólnej", "Komisarz Alex", "Kryminalni") i Maję Hirsch ("Ciało", "KI", "DJ", "Świadek koronny"), a przy projektach reklamowych i PR – aktora Leszka Lichotę, który zakończył zdjęcia do roli w filmie "Boże ciało" w reżyserii Jana Komasy i przygotowuje się do głównej roli w serialu HBO "Wataha 3" oraz do roli w serialu TVN "Pułapka 2".

Agencja rozpoczęła współpracę z Igorem Brejdygantem - autorem powieści "Paradoks", "Szadź", "Rysa" i opowiadań: "Eksplozje" i "Opowiem Ci o zbrodni". Igor Brejdygant jest też reżyserem i scenarzystą serialu dokumentalnego "Asy z B klasy" dla Canal+ Discovery, programów telewizyjnych ("Szaleńcy Pana Boga", "Handlarze"), teledysków, reklam i filmów do kampanii społecznych ("Przemoc w rodzinie", "Nie krzywdź, a nie będziesz krzywdzony").

Cinémobile reprezentuje także operatora filmowego Michała Jaskulskiego, wielokrotnie nagradzanego w Polsce i za granicą autora zdjęć do filmów dokumentalnych (m.in.: "Bogdan’s Journey/ Przy Planty 7/9"; "Good morning, Lenin") oraz reklam (m.in.: Polsat Cyfrowy, Idea Bank, Żywioł Żywiec Zdrój, BGŻ, Lidl, Vichy) i teledysków (m.in. Edyty Bartosiewicz, Miki Urbaniak, Agnieszki Chylińskiej, Ewy Farny, Bartosza Szymoniaka "Bartasa").

Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.