211 zgłoszeń na pierwszą edycję Papaya.Rocks Film Festival w Londynie

Bilety zostały wyprzedane w pierwszym tygodniu.

28 lutego br. startuje Papaya.Rocks Film Festival w Londynie. Do konkursu zgłoszonych zostało 211 prac, z czego 181 to filmy krótkometrażowe, a 30 to tzw. micro-short. Prace nadesłali filmowcy z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Polski a także z Meksyku, Korei, Izraela, Norwegii, Kanady i Australii. Bilety zostały wyprzedane w pierwszym tygodniu, a 32 filmowców z całego świata zapowiedziało udział w festiwalu. Festiwal filmowy Papaya.Rocks Film Festival to kolejna niekomercyjna inicjatywa Papaya Films. Stworzona i koordynowana przez londyńskie biuro największego domu produkcyjnego w Polsce jest kolejnym obszarem wsparcia i promowania młodych talentów.
 
Festiwal obejmuje różne formaty i style – fabuły, dokumenty, animacje, teledyski i branded content. Podzielony jest na dwie sekcje: Micro-Shorts (maksymalnie 2 minuty) i Short Films (maksymalnie 15 min). Nagrody wręczone zostaną w kategoriach: najlepszy film krótkometrażowy, najlepszy micro-short, najlepszy teledysk, najlepsza animacja, najlepszy scenariusz, najlepszy montaż, najlepsze zdjęcia i najlepszy reżyser.  Pierwsza edycja odbędzie się 28 lutego 2019 r. w londyńskim kinie Genesis Cinema.
Katarzyna Kacprzak 649 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.