Elleman.pl - nowy serwis dla mężczyzn

Redaktorem prowadzącym został Oscar Dąbkowski, wcześniej związany m.in. z serwisem gala.pl.

Wydawnictwo Burda International Polska startuje z nowym projektem - serwisem internetowym dla mężczyzn Elleman.pl. Redaktorem prowadzącym został Oscar Dąbkowski, który wcześniej był związany m.in. z serwisem gala.pl.

- Poza oczywistą sferą moto, high-tech i sport na Elleman.pl znajdują się też artykuły o modzie i stylu, fitnessie, ekologii, psychologii czy seksie. Poruszane są ważne społecznie tematy, takie jak hejt, wykluczenie czy depresja - mówi redaktor prowadzący.

W serwisie publikowane są treści z wydania papierowego "Elle Man" oraz artykuły przygotowane przez zewnętrznych autorów. Wśród stałych współpracowników serwisu są m.in.: Wojciech Grzybała (moda), Joanna Snopek (stylizacja), Anna Luboń (kultura), Michał Garbaczuk (motoryzacja), Magdalena Pełkowska (psychologia), Marek Bryczyński (stylizacja włosów), Khalil Griffin (fitness) czy Mateusz Jasiński (well-being). Wraz z serwisem internetowym będą rozwijane kanały social media na Facebooku i Instagramie.

Papierowy magazyn "Elle Man" ukazuje się od 2014 r. i jest kwartalnikiem, pierwszy tegoroczny numer będzie dostępny w sprzedaży 12 marca.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.