Koka Skowrońska i Hosanna Salamon w Pleju

Seniorski team kreatywny dołącza do agencji.

od lewej: Koka Skowrońska, Hosanna Salamon
od lewej: Koka Skowrońska, Hosanna Salamon
Do działu kreacji Plej, kierowanej przez creative directora Barta Białego, dołączył team kreatywny: Koka Skowrońska, jako senior copywriter, i Hosanna Salamon, jako senior art director. Wcześniej tworzyły team w Lubię to! Linked by Isobar. Ich drogi rozeszły się na dwa lata, gdy Skowrońska przeszła do ShootMe Visual Artists, a Salamon do VML.

Skowrońska swoje umiejętności rozwijała m.in. w Lubię to! Linked by Isobar, MEC i ShootMe Visual Artists. Wśród marek, które wspierała, są między innymi Virgin Mobile, H&M, See & Say, Reebok, Diverse, Winiary i Honor. Jako zwyciężczyni (w teamie z Joanną Wojniłko) eliminacji Young Creatives Cannes reprezentowała Polskę w światowym finale Young Lions.

Salamon przez ostatnie lata związana z agencjami Lubię to! Linked by Isobar i VML. Realizowała kampanie dla takich marek, jak Adidas, Reebok, Mazda, Virgin Mobile, Żywiec, Grolsch czy Showmax.

Katarzyna Kacprzak 679 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.