Wiadomości z Onet24 w polskim Asystencie Google

To pierwszy krajowy portal, który tak udostępnia informacje.

Wiadomości z serwisu informacyjnego Onet24 zostały udostępnione na Asystencie Google. Po uruchomieniu Asystenta i zastosowaniu komendy "Zapytaj Onet o wiadomości" lub "Poproś Onet o newsy" użytkownik otrzyma dostęp do informacji z serwisu Onet24 w wersji audio. Onet jest pierwszym wśród polskich portali internetowych, który w ten sposób udostępnia swoje informacje.

- Jako pierwsi wśród polskich wydawców internetowych proponujemy użytkownikom nowe możliwości dostępu do naszych treści z wykorzystaniem asystenta. Chcemy stale wprowadzać i rozwijać głosowe rozwiązania technologiczne na rynku mediów w Polsce – mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo w Ringier Axel Springer Polska.

Onet24 w wersji audio od grudnia 2017 r. jest już dostępny na Aleksie, inteligentnym głośniku Amazona.

Maciej Burlikowski 1680 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.