Bezobsługowa sieć Bio Family rośnie

Nowy koncept Mariusz Świtalskiego ma już cztery placówki.

W Konstancinie Jeziornej otwarto czwarty już bezobsługowy sklep pod szyldem Bio Family. Właścicielem  konceptu jest Mariusz Świtalski, założyciel Eurocashu, Żabki i Biedronki. Jak przekonują przedstawiciele marki, jest to nie pierwsza i jak na razie jedyna taka sieć nie tylko w Polsce, ale także w Europie.

Pierwszy bezobsługowy supermarket powstał w październiku ub.r. w Poznaniu.  By móc korzystać ze sklepów i samodzielnie do nich wchodzić, klienci pierwszych placówek musieli  zaopatrzyć się w karty Open 24/7. Klienci w Konstancinie mogą natomiast korzystać z aplikacji dostępnej w Google Play Store i Apple App Store i otwierać drzwi do sklepu QR kodem. Rozwiązanie  to ma zostać wprowadzone także do pozostałych sklepów (w Poznaniu, Swarzędzu i we Wrocławiu) w najbliższych kilku tygodniach. Za zakupy płaci się w kasie samoobsługowej kartami  Visa, MasterCard, Blik, Apple Pay lub Google Pay. Bio Family w Konstancinie działa 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Pozostałe sklepy zaczną pracować w tym systemie po wprowadzeniu w nich aplikacji.

Sklepy mają w ofercie ekologiczne świeże warzywa i owoce, mięso i wędliny, sery i nabiały, pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty, artykuły dla dzieci i niemowląt, kaszki dla niemowląt, kosmetyki i środki czystości. Wszystkie produkty spożywcze oznaczone są europejskim certyfikatem żywności ekologicznej zielonego liścia, a kosmetyki i  środki czystości mają  certyfikaty produktów ekologicznych odpowiednie dla swoich kategorii.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.