Piłkarze Tottenham Hotspur i kogut w reklamie sponsorskiej Audi

Spot jest niekonwencjonalny zgodnie ze sloganem marki "Ośmiel się być innym".

To pierwsza reklama od podpisania przez niemiecką markę samochodową czteroletniego kontraktu sponsorskiego (oficjalny partner motoryzacyjny) z angielskim klubem piłkarskim zajmującym obecnie trzecie miejsce w klasyfikacji Premier League. Nowe Audi Q8 reklamuje czterech graczy Tottenham Hotspur (Dele Alli, Christian Eriksen, Davinson Sanchez i Lucas Moura) oraz kogut znany z logo klubu, który nieoczekiwanie okazuje się głównym bohaterem spotu. Nie jest on bowiem potraktowany jako żywa maskotka, ale prezentuje takie rozwiązania jak otwieranie bagażnika bez potrzeby korzystania z rąk czy głosowe aktywowanie nawigacji.

Reklamę przygotowała agencja kreatywna We Are Social Sport i jej studio produkcyjne We Are Social Studios. Kontrakt sponsorski obowiązujący do 2022 r. obejmuje także umieszczenie logotypu Audi na systemie ekranów cyfrowych i telewizji wewnętrznej na nowym stadionie klubu w Londynie, który zostanie otwarty w ciągu najbliższych miesięcy. 

Paweł Piasecki 874 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.