Carrefour wprowadza karmę wege dla zwierząt

Produkty są ekologiczne i nie zawierają potencjalnie uczulających składników, takich jak pszenica, gluten, soja, mięso, ryby, jaja czy nabiał.

Carrefour, który od pewnego czasu - zgodnie ze swoją strategią transformacji żywieniowej przyjętej rok temu - sukcesywnie poszerza ofertę bio, rozwija także asortyment ekologicznych karm dla zwierząt. Na polskie półki sieci trafiły właśnie karmy pochodzenia roślinnego przeznaczone dla zwierząt z wrażliwością pokarmową lub alergiami, które nie zawierają potencjalnie uczulających składników, takich jak pszenica, gluten, soja, mięso, ryby, jaja czy nabiał. Wszystkie produkty zawierają tylko naturalne składniki i są całkowicie wolne od GMO czy sztucznych aromatów i barwników.

Ekologiczne karmy dostępne są w 18 hipermarketach Carrefour w całej Polsce - w 8 warszawskich sklepach, oraz w Łodzi, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Toruniu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.