TalentMedia przygotowała nowy kanał dla RTV Euro AGD [wideo]

Poradnikowy kanał z kategorii "help" poprowadzą Piotr i Maurycy, a każdy odcinek poświęcony będzie innemu rodzajowi sprzętu.

Sieć partnerska TalentMedia przygotowała nowy kanał w YouTube dla sieci RTV Euro AGD - "Jak mogę pomóc?". Poradnikowy kanał z kategorii "help" poprowadzą Piotr i Maurycy, a każdy odcinek poświęcony będzie innemu rodzajowi sprzętu. Piotr i Maurycy doradzą widzom, jak wybrać sprzęt odpowiedni do ich potrzeb, pokażą przekrój urządzeń dostępnych na rynku i podpowiedzą, jak dbać o sprzęty po zakupie. Wszystkie informacje o elektronice, RTV i AGD będą podane w praktyczny sposób, prowadzący wyjaśnią też parametry techniczne prostym i zrozumiałym językiem. Docelowo nowe odcinki będą emitowane w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00.

TalentMedia odpowiada za przygotowanie koncepcji kanału, strategii, produkcji i za zakup mediów.

Maciej Florek 2368 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.